Fun Tekstil

Fun Tekstil Ltd. Sti. olarak 1995 yılından bu yana tekstil sektöründe bayan dış giyim kumaş imalatı konusunda faaliyet göstermekteyiz. Firmamız ağırlıklı avrupa ülkelerinde (İngiltere – Fransa – İspanya – Hollanda ) yerleşik mağaza zincirlerine kumaş tedariği sağlamaktadır.

Mevcut kumaş satışlarımızın yaklaşık 85% ‘i yurt dışına kumaş olarak sevk edilmekte, kalan 15%’lik kısım ise yerli tedarikçiler kanalıyla yurt dışına dikili konfeksiyon ürünü olarak satılmaktadır.

Firma olarak 2014 yılında yapmış oldugumuz yeni makina yatırımları arasında bulunan laminasyon parkurumuzla tekstil sektöründe mevcut faaliyet gösterdiğimiz konunun haricinde; teknik tekstil ürünleri imalat, satış ve pazarlama  konusunda da yer almaya başlamış bulunmaktayız.

Ev tekstili ürünleri (Döşemelik Kumaş – Store Perde  – Antibakteriyel Hastane Tekstil Ürünleri) konfeksiyon imalatçıları ve Bay & Bayan & Çocuk Dış Giyim (Mont –  Kaban – Suni Deri) konfeksiyon imalatçıları için tedarik sağlamaktayız. Kumaşlarımız; hava alabilir, su geçirmez,  yıkanabilir son teknoloji teknik özelliklere sahiptir.

Hemen Teklif Al

Teklif almak için iletişim bilgilerinizi bırakmanız yeterli.

Teklif Al